Zleć bezpłatną wycenę!

Pozycjonowanie witryn, prowadzenie fanpage

Wiemy już, że zamierzasz reklamować się w internecie. Jeśli w Milanówku nie ma specjalistycznych firm oferujących usługi pozycjonowania stron i prowadzenia profili w serwisach społecznościowych albo masz do nich ograniczone zaufanie – sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy Agencją Reklamową działającą ponad dekadę, a samym pozycjonowaniem witryn, niektórzy z nas zajmują się znacznie dłużej. Mamy stosowną wiedzę, doświadczenie oraz ludzi dzięki któremu sprostamy każdemu wyzwaniu. Nie wahaj się, zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania.

Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla mieszkańców Milanówek w powiecie grodziskim w województwie mazowieckim. Zachęcamy do współpracy.Pozycjonowanie strony, czyli o co tyle szumu?

Kilka słów o tym, czym jest pozycjonowanie.


Pozycjonowanie jest działaniem ukierunkowanym na poprawienie pozycji, jaką Państwa strona zajmuje w wynikach wyszukiwania dla ściśle określonej frazy lub fraz (inaczej zwanych słowami kluczowymi). Słowa te dobiera się tak, by przyciągnąć jak największą liczbę potencjalnych klientów, przy czym powinny one odpowiadać tematyce strony.

To właśnie dzięki pozycjonowaniu nasza strona internetowa będzie jednym z pierwszych linków w wyszukiwarce (np.: Google, WP, Onet, Netsprint). Dzięki temu większa ilość ludzi odwiedzi naszą stronę i być może zakupi nasze produkty.

Dlaczego warto się pozycjonować??


Ludzie szukając interesujących ich usług najczęściej szukają ich w internecie. Dbając o wysoką pozycję w wyszukiwarce dajesz się znaleźć swoim potencjalnym klientom, którzy właśnie szukają kogoś takiego jak Ty! W przeciwieństwie do reklamy standardowej, internauci są już zainteresowani danym produktem lub usługą, dlatego są znacznie cenniejszą grupą odbiorców! Dbając o pozycjonowanie, zwiększasz liczbę swoich klientów. To czysty zysk!

Social Media - o nie też warto zadbać!

Budowanie marki? Kierunek - media społecznościowe.


Z mediami społecznościowymi ma kontakt prawie każdy użytkownik Internetu. 4 na 5 użytkowników Internetu miało przynajmniej raz w życiu z nimi styczność. Statystycznie przeciętny człowiek spędza w mediach społecznościowych 2 godziny dziennie. Każda firma chcąca dotrzeć do odbiorców swojej oferty/produktu w Internecie powinna aktywnie pojawiać się w mediach społecznościowych.

Reklama w social media


Chcesz wzmocnić wizerunek swojej firmy? Chcesz pozyskać grono nowych klientów? Wykorzystaj potencjał drzemiący w serwisach społecznościowych. Profile społęcznościowe to narzędzia o ogromnym potencjalne biznesowym. Cała sztuka polega na umiejętności prowadzenia takiego profilu, który będzie dynamicznie przyciągać nowych sympatyków i angażować obecnych. "Społecznościówki" są jak tocząca się po stoku śnieżna kula. Dzięki wielkości portali społecznościowych i umiejętnemu prowadzeniu profili możesz zwiekszyć rozpoznawalność marki i dotrzeć do osób, do których nie udałoby Ci się dotrzeć innymi kanałami.

Zaufaj profesjonalistom


Jak przebiega pozycjonowanie - czyli za co płacę?

Kilka słów dotyczących czym jest pozycjonowanie.


Większość internautów w poszukiwaniu produktów, usług czy informacji przegląda jedynie trzy pierwsze strony wyników wyszukiwania, ponad dziewięćdziesiąt procent z nich korzysta z Google, dalsze wyniki i inne wyszukiwarki są więc właściwie nieistotne. Jeśli zależy nam na internetowym kliencie musimy zadbać o jak najwyższe miejsce w Google i głównie na tym skupia się pozycjoner.

Samo pozycjonowanie ma przynajmniej dwa etapy. W pierwszym rzędzie należy tak dopracować stronę (jej tzw. kod, opisy meta i meta tagi) by były one łatwo rozpoznawalne przez robota wyszukiwarki tj. oprogramowanie, które klasyfikuje stronę tematycznie. To zadanie dla osób znających się optymalizacją kodu. Tym też się zajmujemy. Kolejnym etapem jest szereg działań marketingowych mających na celu rozpowszechnienie strony w internecie.

Rozmowy wstępne

Ustalenia i rozmowy wstępne na temat witryny i słów kluczowych

Analiza witryny

Analizujemy kod Państwa strony internetowej

Wycena

Na podstawie zebranych danych, przygotowujemy wycenę

Akceptacja i umowa

Po akceptacji warunków, podpisujemy umowę

Działanie

Od tej pory działamy na pełnych obrotach, by Twoja witryna znalazła się jak najwyżej.

Płatność

Płatność następuje po uzyskaniu ustalonych efektów. Nie płacą Państwo za obietnice bez pokrycia!

Napisz do nas